Lemoniq - polski producent biżuterii

Nowości

Powiało u nas wiosną, prawie latem, ale przede wszystkim ciepem i optymizmem. Nowa kolekcja family ze słodkimi optymistycznymi figurkami. Wśród nich bransoletki z jednorożcem, flamingiem misiem i aniołkiem - doskonałe jako prezent na dzień dziecka, chociaż nasze pełnoletnie klientki wybierają je równie często dla siebie :-). Z okazji urodzin maluszka możemy podarować młodej mamie urocze stópki, albo figurkę z chłopczykiem lub dziewczynką - z możliwością personalizacji poprzez wykonanie graweru. Mamy też absolutny hit na Dzień Mamy i Dzień dziecka. Bliźniacze bransoletki dla mamy i córki: bransoletka Najlepsza Mama i bransoletka Najlepsza Córka - miło sprawić sobie taki wzajemny prezent. Każdy produkt wyślemy do Was w eleganckim opakowaniu. Zapraszamy!

Ustaw kierunek malejący

 1. Nowy Bransoletka Najlepsza Córka Bransoletka Najlepsza Córka
  Bransoletka sznureczkowa z pozłacanym elementem z napisem "Najlepsza Córka" oraz kryształowym sercem Swarovski®. Doskonały prezent dla córki z okazji Dnia Dziecka, imienin, urodzin czy po prostu aby zrobić córce miłą niespodziankę. Idealny prezent dla córki zarówno od taty jak i od mamy. Bransoletkę zapakujemy w eleganckie opakowanie. Dostępne kolory sznurków pokazane są na dodatkowym zdjęciu. Materiał: kryształy Swarovski®, srebro 925 złocone. Długość: regulowana 15 - 18cm - możliwość zmiany - szczegóły w opisie poniżej. Bransoletka z grawerem. Grawer Gratis - szczegóły w opisie poniżej.
 2. Nowy Bransoletka dla córki Bransoletka dla córki
  Bransoletka sznureczkowa ze srebrnym elementem z napisem "Najlepsza Córka" oraz z kamieniami naturalnymi. Doskonały prezent dla córki z okazji Dnia Dziecka, imienin, urodzin czy po prostu aby zrobić córce miłą niespodziankę. Idealny prezent dla córki zarówno od taty jak i od mamy. Bransoletkę zapakujemy w eleganckie opakowanie. Dostępne kolory sznurków pokazane są na dodatkowym zdjęciu. Materiał: spinel, srebro 925. Długość: regulowana 15 - 18cm - możliwość zmiany - szczegóły w opisie poniżej. Bransoletka z grawerem. Grawer Gratis - szczegóły w opisie poniżej.
 3. Nowy Bransoletka Najlepsza Córka Bransoletka Najlepsza Córka
  Bransoletka sznureczkowa ze srebrnym elementem z napisem "Najlepsza Córka" oraz kryształowym sercem Swarovski®. Doskonały prezent dla córki z okazji Dnia Dziecka, imienin, urodzin czy po prostu aby zrobić córce miłą niespodziankę. Idealny prezent dla córki zarówno od taty jak i od mamy. Bransoletkę zapakujemy w eleganckie opakowanie. Dostępne kolory sznurków pokazane są na dodatkowym zdjęciu. Materiał: kryształy Swarovski®, srebro 925. Długość: regulowana 15 - 18cm - możliwość zmiany - szczegóły w opisie poniżej. Bransoletka z grawerem. Grawer Gratis - szczegóły w opisie poniżej.
 4. Nowy Bransoletka dla córki Bransoletka dla córki
  Bransoletka sznureczkowa ze srebrnym, pozłoconym elementem z napisem "Najlepsza Córka" oraz z kamieniami naturalnymi. Doskonały prezent dla córki z okazji Dnia Dziecka, imienin, urodzin czy po prostu aby zrobić córce miłą niespodziankę. Idealny prezent dla córki zarówno od taty jak i od mamy. Bransoletkę zapakujemy w eleganckie opakowanie. Dostępne kolory sznurków pokazane są na dodatkowym zdjęciu. Materiał: srebro 925 złocone, granat. Długość: regulowana 15 - 18cm - możliwość zmiany - szczegóły w opisie poniżej. Bransoletka z grawerem. Grawer Gratis - szczegóły w opisie poniżej.
 5. Nowy Bransoletka dla mamy z sercem Swarovski Bransoletka dla mamy z sercem Swarovski
  Bransoletka z napisem “Najlepsza Mama” to doskonały pomysł na prezent dla mamy. Bransoletka dla mamy sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki, z okazji urodzin, imienin czy po prostu z okazji miłego spotkania. Taki prezent wzruszy każdą mamę i wprowadzi ją w dobry nastrój, nie tylko w dniu jej święta, ale zawsze kiedy bransoletka pojawi się na jej ręce. Idealny prezent zarówno od córki jak i od syna. Dostępne kolory sznureczka pokazane są na dodatkowym zdjęciu. Wybrany kolor prosimy podać w komentarzu przy składaniu zamówienia. Bransoletkę zapakujemy w eleganckie opakowanie. Materiał: kryształy Swarovski®, srebro 925. Długość: regulowana 15 - 18cm - możliwość zmiany - szczegóły w opisie poniżej.
Ustaw kierunek malejący